اخبار > از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


ارتقاء علمی 31 نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

     از ابتدای سال 1397 تاکنون  31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه  یافته اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر 22 نفر از همکاران با مرتبه "استادی" در جمع اعضاء هیات علمی دانشگاه حضور دارند که این موضوع یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی زاهدان محسوب می شود.

دکتر سید محمد هاشمی شهری با اشاره به قابلیت های موجود در بدنه هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: توزیع مرتبه های علمی اعضاء محترم هیئت علمی در 3 رده استادی، دانشیاری و استادیاری نشان دهنده توانمندی ها و قابلیت های آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه می باشد و به طور غیر مستقیم بر کیفیّت و کمّیت ارائه خدمات بهداشت و درمان به مردم نیز تاثیر دارد.

وی با تقدیر از برنامه ریزی مدوّن و تلاش های مستمر دبیر، اعضاء هیات ممیزه و کارشناس این هیئت گفت: خوشبختانه با فعالیت هدفمند و همکاری نزدیک واحدهای مرتبط با ارتقاء اعضاء هیات علمی از سطح دانشکده ها تا حوزه معاونت آموزشی و کمیسیون های تخصصی، روند بررسی پرونده ها و برگزاری جلسات هیات ممیزه تسریع شده است و در حال حاضر پرونده ای از متقاضیان ارتقاء در دست بررسی قرار ندارد.


دکتر محمد هاشمی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه بیوشیمی که مسئولیت دبیری هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را بر عهده دارند نیز در این خصوص گفت: دربیست ویکمین جلسه هیات ممیزه دانشگاه که در تاریخ 22/4/1398 برگزار شد پرونده های  علمی و مستندات ارتقاء 7 نفراز همکاران استادیار  و دانشیار   و4 نفر از همکاران مربی بررسی شد و با ارتقاء رتبه علمی این عزیزان موافقت بعمل آمد. وی افزود: خوشبختانه هیچگونه تنگ نظری و ایجاد محدودیت های غیر ضروری و خارج از ضوابط قانونی  برای ارتقاء همکاران هیات علمی وجود ندارد و  شرایط مناسبی برای بررسی پرونده همکاران فراهم می باشد.


خانم فرحنازمیر، کارشناس هیات ممیزه دانشگاه نیز در این خصوص گفت: در سال 1397 پس از بررسی های کارشناسی ، پرونده های علمی ارائه شده درکمیسیون های تخصصی هیات ممیزه علوم پایه وبالینی   مطرح وبررسی گردید و2 نفر از همکاران عضو هیات علمی به رتبه استادی، 10 نفر به رتبه دانشیاری و 8 نفر به رتبه استادیای ارتقاء پیدا کرده اند. وی افزود: در سال 1398 تاکنون  تعداد 7 کمیسیون تخصصی هیات ممیزه شامل 2 کمیسیون پزشکی بالینی و5 کمیسیون علوم پایه پزشکی تشکیل شده  و نتایج  جهت رای گیری و تایید نهایی به هیات ممیزه دانشگاه ارجاع گردیده است.  وی افزود: در جلسه  اخیر هیات ممیزه دانشگاه تعداد 3 نفر از همکاران به مرتبه استادی، 4 نفر به نرتبه دانشیاری و 4 نفر به مرتبه استادیاری ارتقاء یافته اند.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 


٢٢٩٦٦ - 1398/04/26

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

تمدید یک روزه مهلت ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی
مشارکت هوشمندانه مردم و حضور موثر کارکنان بهداشت و درمان در روستای کلوکی سیب و سوران، صعب العبورترین روستای سیب وسوران تاکنون هیچ مورد مرگ و میر مادر باردار نداشته است.
اطلاعیه : اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون بهیاری خاش و سراوان
در واکنش به فیلمی که شب گذشته در فضای مجازی پخش شده است مطرح شد؛ دستور فوری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای بررسی کامل و دقیق موضوع
شناسایی 26 بیمار مبتلا به سل در راستای اجرای پویش آموزش و پیشگیری از بیماری سل
استقرار سامانه پکس در بخش تصویر برداری بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) زاهدان
حمایت های تغذیه ای بنیاد علوی از 200 مادر بارداردر میرجاوه
ارتقاء استانداردهای ایمنی بیمار با جدیّت در حال اجراست
خدمات ویزیت پزشک عمومی در تمامی مراکز جامع خدمات سلامت روستائی شهرستان خاش ارائه می شود
فراهم شدن امکان اسکان موقت برای دانشجویان ورودی جدید و خانواده های آنان
ارتقای شاخص کیفیت آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی زاهدان بعنوان یکی از دانشکده های برتر کشوری
امداد رسانی به 171 بیمار نیازمند فوریت های پزشکی توسط اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حاشیه عزاداری های دهه اول محرم
زمان، مکان و مدارک جهت ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 1398
پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن روز اورژانس پیش بیمارستانی
اینترنتی شدن انجام مراحل صدور دانشنامه و گواهینامه پایان تحصیلات در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ؛ کوتاه شدن مسیر دریافت مدرک برای فارغ التحصیلان
زمان ، مکان و مدارک جهت ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی سال 98
اطلاعیه 2 / مدارک ، مکان و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی 99 – 98
مشارکت کاروان سلامت هلال احمر استان مرکزی با شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران برای ارائه خدمات تخصصی در منطقه پسکوه
انتخاب دبیر منتخب منطقه هشت کشوری و ارزیاب نهمین دوره رتبه‌بندی شورای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی از زاهدان

محتوای مرتبط