تولد نوزاد عجول در سیلاب، قدرشناسی والدین نوزاد از کارکنان بهداشت و درمان

در ساعت ۱۴:۴۰ روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه یکی از همکاران بهورز روستایی وخامت حال مادر باردار را به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داد و بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد، 15دقیقه بعد و پس از انجام تزریقات اولیه و وصل سرم، نوزاد در آمبولانس و در مسیر حرکت به سمت بیمارستان دارالشفاء میرجاوه چشم به جهان گشود.

1398/01/25 - 21575در ساعت ۱۴:۴۰ روز  یکشنبه ۲۵ فروردین ماه یکی از همکاران بهورز روستایی وخامت حال مادر باردار را به  اورژانس ۱۱۵ اطلاع داد و بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد، 15دقیقه بعد و پس از انجام تزریقات اولیه و وصل سرم، نوزاد در  آمبولانس و در مسیر حرکت به سمت بیمارستان دارالشفاء میرجاوه چشم به جهان گشود.

دکتر مصطفی احمدی مقدم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان میرجاوه اظهار داشت:
دکتر احمدی مقدم تصریح کرد:  با توجه به پیش بینی وقوع سیلاب و با تمهیدات ستاد بحران مرکز بهداشت شهرستان میرجاوه، یک دستگاه آمبولانس در مرکز جامع خدمات سلامت لادیز مستقر شده بود که خوشبختانه به همین دلیل مجموعه کارکنان بهداشت و درمان موفق شدند تا به موقع خود را به بالین مادر باردار برسانند و در حال حاضر نوزاد و مادر در بیمارستان دارالشفاء میرجاوه بستری هستند.

شایان ذکر است:  والدین نوزاد به پاس قدردانی از خدمات صادقانه کارکنان بهداشت و درمان و به ویژه همکارمان آقای علی ریگی، نام نوزاد را "علی" گذاشتند.

ابوالفضل امتحانی

         روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی زاهدان