برپایی نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد و کانون های خیریه فعال در عرصه سلامت به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

در چهارمین روز از هفته سلامت نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد و کانون های خیریه فعال در عرصه مشارکت های اجتماعی وافزایش آگاهی های بهداشتی عموم مردم، به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آغاز بکار کرد.

1398/02/04 - 21741


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

خبــــر 

برپایی نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد و کانون های خیریه  فعال در عرصه سلامت به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 

در چهارمین روز از هفته سلامت نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد و کانون های خیریه فعال در عرصه مشارکت های اجتماعی وافزایش آگاهی  های بهداشتی عموم مردم، به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی- مهندس احمد بامری رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این باره گفت: این نمایشگاه با حضور 10 سازمان مردم نهاد و مرکز تسهیل گری علاوه بر معرفی خدمات انجام شده در حاشیه شهر ها و بطن جامعه، به عرضه صنایع دستی و محصولات تولیدی اعضای این کانون ها می پردازد.

وی با اشاره به اینکه آموزش در بحث ارتقاء سلامت، خودمراقبتی، پیشگیری از ابتلاء به بیماری های غیرواگیر، اعتیاد و توانمند سازی در مقابل آسیب های اجتماعی از عمده فعالیت های این سازمان ها و کانون هاست.

مهندس بامری اضافه کرد: همواره بر استمرار برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی برای گروه های مختلف تاکید داریم و در این راستا با سازمان های مردم نهاد و کانون های فعال در عرصه سلامت همراه و هم پیمان هستیم.

گفتنی است: این نمایشگاه در مسجد الزهرای پردیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان دایر شد.


روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

تهیه و تنظیم: مهدیه کیخوایی